1678c CALACATTA EXTRA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 1678c |
| Color | WHITE |
| Bundle | No |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 240cm / 94inch |
| Height | 130cm / 51inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 250kg |